Česky English Français
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba

Celý výrobní proces máme pod jednou střechou, a tak vám můžeme nabídnout komplexní služby a výrobu na zakázku. Umíme dělit materiál, obrábět, svařovat, lakovat, montovat. Výrobky dodáme včetně elektřiny a hydrauliky. Výrobní proces máme plně pod kontrolou, takže garantujeme kvalitu, rychlost a flexibilitu.

  • Projekční zpracování a dodání výkresové dokumentace.
  • Kompletní výrobu. Od dělení materiálu přes obrábění, ohýbání, svařování, lakování až po montáž.
  • Dopravu na vybrané místo, včetně potřebné dokumentace (například proclení).

S jakými materiály pracujeme

Při zakázkové výrobě využíváme kvalitní materiály od prověřených dodavatelů. Typicky se jedná o ocel S235, S355, nerez, HARDOX, CREUSABRO, hliník a další kovy. Pracujeme i s ekologickými plasty.

Strojní zázemí

Při zakázkové výrobě využíváme moderní technologie. Naše strojní zázemí zahrnuje nástroje pro dělení plechu, špičkové svářečky, ohraňovací lisy, excentrické lisy, soustruhy, frézky, horizontální vyvrtávačky, sloupové vrtačky, závitořez a další nástroje. Máme také svoji vlastní lakovnu.

Produkty na zakázku

Naši odběratelé si u nás nejčastěji objednávají mobilní lisovací kontejnery, stacionární lisovací jednotky nebo balíkovací lisy. U všech produktů zajistíme kompletní výrobu ve standardizovaných i atypických rozměrech.

Potřebujete další informace? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů